ליווי תהליכי סיום

אם יש נושא שלאורך השנים עדין נשאר טאבו זהו המוות; אך אם יש נושא שוודאי בחיינו הרי שהוא המוות.

לאט לאט אנו נפתחים גם לגעת בכאב, בפחד הכרוכים בו.

 

המוות הוא חלק מאיתנו, אנחנו נפרדים מיקירים לנו בהפתעה, ב"טרם עת", ממחלה, מלחמה, תאונה ומה לא..
ישנם זמנים, בהם, הוא, המוות, כמעט ידוע מראש, שניתן להתכונן לו. אותם זמנים מצערים וכואבים שאנו מלווים את האהובים לנו בזמן מחלה קשה. בכל מאודינו אנחנו רוצים להציל, להקל, להרוויח זמן, להספיק עוד לחבק ולהגיד דברים. הרגשות מציפים בעוצמה: כאב ואהבה, כעס וחמלה, התמודדות וחולשה. כולם יחד, בו זמנית.

זכיתי ללוות אנשים בשלבי הפרידה שלהם מכאן, זכיתי להיות באותם רגעים מקודשים של חמלה, של אהבה, של אמת, של השלמה ושל קירבה. אני מבינה מתוך החוויה הזו שישנה חשיבות עצומה לאיך אנחנו נפרדים, לאיך אנחנו מסיימים ולאיך אנחנו נפרדים מאדם יקר ואהוב. מצאתי שבתהליך זה השחרור והשקט הם כה גדולים, האינטימיות והכנות מרפאות ממש.
התמיכה לה זקוקה המשפחה בשלב זה החא עצומה ויש מקום לתת ביטוי את כל מגוון הרגשות שעולים ומציפים בעוצמה כה רבה.

גם כשלגוף הפיסי שלנו כבר מאוחר יש מקום לריפוי שלם רוחי, רגשי ואנרגטי. הגוף הוא חומר, הוא מתכלה ולרובנו מפאת גודל הכאב והפחד אין את הכוחות והאומץ לגעת בנושא הזה. אך כשאנחנו נפתחים לכך מתגלה האינטימיות, הרכות ואמת זוהרת מופיעה.

זהו תהליך מרטיט ורב עוצמה המאפשר להגיע אל הידוע מראש באופן שלם ומלא. בתהליך זה, כל משפחה וכל אדם ע"פ דרכו, הבנתו ויכולתו, אני מנחה ועוזרת לאדם לסיים תהליכים לא פתורים שעדין כואבים לו, מנחה ומעודדת לומר כל שצריך וכדאי שיאמר, מגלה עם האדם והמשפחה איך היו רוצים להפרד, אני שרה, שירי תפילה, שירי נשמה ומלווה אתכם בהמון אהבה, חמלה ורגישות.

אני מוצאת ערך רב בליווי שכזה ואשמח להיות לכם לעזר ברגעים כואבים ומיוחדים אלה.

מוזמנים בחום להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מתנה מיידית ואני מבטיחה לשלוח טיפים, מסרים, מדיטציות והזמנה לחוויות-סדנא מעצימות.