סדנאות וקורסים

קורס לנשים

ערב נשים

ערב שיש בו החברות אישית וקבוצתית פנימה אשר אווירה נוצרת בו דרך שימוש באמצעים לא מילוליים ולא שגרתיים כמו שימוש בביטוי הקולי הטבעי של האדם, כמו גם בנשימה. כך גם דרך דמיון מודרך המפגיש את האדם קרוב עם עצמו, עם האיכויות הפנימיות.דרך השיתוף נוצרת קרבה אינטימית בקבוצה באווירה מיוחדת המועצמת גם ע"י השירה שלי. לסיום אני משתמשת פעמים רבות באמצעים כמו מתן מתנה מנטלית, רוחנית לעצמי, לקבוצה וליקום.דבר המאפר לסדנה להסתיים בתחושה של נתינה ושפע.

סדנא לסטודנטים

הרציונאל: לתת קורס מבוא לתפישות גוף-נפש. (במקומות לימוד של ע"ס.)מתוך הבנה שהתפישות האלטרנטיביות-משלימות הן חלק מהסביבה המקצועית העכשווית שבתוכה נדרש העו"ס לעבוד ולהתמצא. 

קורס מודעות והקשבה

קורס התפתחות, הקשבה פנימה ומודעות. למעוניינים לפגוש את עצמם בדרך ייחודית ואינטימית. המסע פנימה אל עצמנו כורך בתוכו מפגש עם דפוסים, פחדים, מאוויים וכן צורך ורצון בשינוי. בדרך עדינה ומעמיקה נפגוש את מה שבתוכנו, נלמד להקשיב אל הגוף, לכבד ולהכיל את אשר בו ונאפשר לעצמנו לפגוש את היכולת לבחור ולחולל שינוי בחיינו.
קורס המחבר לעוצמה הפנימית ולכוח הפנימי החיובי.
הקורס הוא שנתי, בן 20 מפגשים ומתקיים בגליל.
הקורס אינטימי ומכיל עד 10 משתתפים.

קורס למטפלים

למטפלים מכל התחומים, לאלה הקרובים לתחום הרפואה ההוליסטית ולאלה המעוניינים להתקרב. הרחבת הכלי הטיפולי – אני עצמי, לצורך מפגש קרוב ואינטימי עם האחר. כשאנו פוגשים את עצמנו, מרחיבים מודעותנו, מפתחים את יכולת ההכלה שלנו את עצמנו; אני מאמינה שאנו מפתחים את האותנטיות במפגש שלנו עם האחר.בקורס בן 12 מפגשים, בדרך עדינה ומעמיקה באמצעות קול, נשימה מודעת ומדיטציות , נצא אל המסע פנימה .עם הרחבת היכולות האישיות יינתנו כלים להעשרת העבודה הטיפולית.הקורס מתקיים בגליל. מתאים לעד 10 אנשים.

 סדנת העשרה

סדנא חווייתית בה נפגוש את עוצמת הקול ויכולתו לחולל שינוי. מיועד לעובדים המעוניינים לחוות חוויה שונה, חדשה.במפגש בן 4 שעות נפגוש את עצמנו, את העוצמות והכוחות וניווכח כיצד ניתן לאפשר שינוי, לחדד את יכולת הבחירה שלנו באמצעות קול ונשימה.
ניתן להתאים את הסדנא לצרכים שונים (שיפור תקשורת בינאישית, מילוי מצברים, מודעות, יעילות, שביעות רצון, ימי כיף ועוד) וכן לאירגונים שונים (היי-טק, קופ"ח, מפעלים שונים, מורים ועוד).

מוזמנים בחום להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מתנה מיידית ואני מבטיחה לשלוח טיפים, מסרים, מדיטציות והזמנה לחוויות-סדנא מעצימות.