הטיפולים

"מסע הגילוי האמיתי אינו חיפוש
נופים חדשים
אלא להיות בעל עיניים חדשות". מרסל פרוסט.

התהליך מתרחש בדרך ייחודית המשלבת קול, מגע, מסע ונשימה ומעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.
ייחודיות עבודה זו היא בשילוב שבין הגוף והנפש. הגוף זוכר חוויות ומאותת לנו דרך כאבי הגוף השונים,
מזמין אותנו לחזור ולגעת באותם אירועים כואבים שנשכחו מאתנו. בתהליך זה הנקרא גם פסיכותרפיה גופנית מתרחש איזון בין הפיזי ועבודת המודעות תוך הבנה עמוקה של התהליך. בדרך זו מתאפשר איזון בין כל הרבדים:  פיזי, רגשי, מנטאלי ורוחני.

מטרתו של הטיפול, אם כן, להקל הן על כאבי הגוף השונים והן על מצוקות וקשיים רגשיים, ומשום שאנחנו
יחידה אחת – גוף ונפש – הראייה ההוליסטית וההתייחסות לכל המרכיבים שבנו מאפשרות כניסה לתהליך עמוק הטומן בחובו פוטנציאל לצמיחה, לשינוי ולהתחדשות. שילוב הכוחות של המטפל והמטופל מאפשר לתהליך להגיע לעוצמה הדרושה לריפוי.בתהליך הפרטני משולבים ריפוי בקול, טיפול במגע  (Craniosacral), מסע ותהליך נשימה מודעת. השילוב בין כל הכלים מאפשר עוצמה ייחודית של האדם במגע עם עצמו ובחיבור לתודעתו הפנימית.

בטיפול הקבוצתי: מתקיים תהליך חווייתי המפגיש את הקבוצה
  עם עוצמת הקול  ועם החוויה הייחודית של היכולת להגיע לתחושת
  רגיעה וחופש. המיוחד בקבוצה הוא העוצמה
  שמעניקים לה משתתפיה וההשפעה ההדדית שקיימת בה. 
  בתהליך מודעות קבוצתי מתאפשרת למידה על נושאים המשותפים
  לכולנו, ובאמצעות הקול,   הנשימה, תרגילים חווייתיים ומדיטציות 
  מודרכות מתאפשרת חוויית צמיחה משמעותית.

  • שיטת "המסע" – ברנדון בייס – "המסע" היא דרך פשוטה ועוצמתית המאפשרת לנו להשתחרר מדפוסי עבר, חרדות, מכאובים פיסיים ורגשיים ומכל מה שמונע מאיתנו לתפקד באופן מלא ובריא. ההבנה כי אירועי עבר זכורים אצלנו בגוף, בתאים, עומדת בבסיס העבודה. בתהליך מובנה אנו מגיעים אל זכרון, מזהים היכן הוא בגוף, מפנים את שמתבקש להתפנות, ומגיעים לסליחה עמוקה משחררת ומרפאה, המגיעה ממצב תודעה עמוק. "המסע" מאפשר לנו להגיע אל אותם מקומות הזמינים לריפוי, מאפשר לנו להתחבר אל אותו ניצוץ אור הקיים בכולנו ואשר עם השנים ואירועי החיים התכסה בשכבות הגנה רבות. עם "המסע" אנו מסירים את אותן שכבות שאין לנו צורך בהן ואשר מעיבות על שמחתנו. 
  • קרניוסקראל, SER -קרניוסקראל הוא למעשה טיפול במערכת העצבים המרכזית. הטיפול מתמקד בנוזל העוטף את המוח ואת חוט השדרה
    (ה-c.s.f), דרך לחיצות עדינות על רקמת החיבור העוטפת נוזל זה. עבודת האיזון על נוזל זה שמזין ומנקז את המוח, מאפשרת פתיחת חסימות ברבדים עמוקים ביותר. ה-ser הוא התהליך הרגשי של הקרניוסקראל בו המטפל מזהה את מקום החסימה ובתשאול מונחה המלווה במגע עדין מאפשר למטופל להיזכר באירוע הקשורים למקור החסימה, לתת ביטוי לרגשות שהיו שם ולשחרר כאב חבוי שהיה אגור בתאים. בסיום תהליך כזה מופיע שקט גדול ונינוחות רבה.
  • נשימה מודעת, Rebirthing תהליך עוצמתי של נשימה עדינה עד מואצת בו אין הפסקה בין השאיפה לנשיפה לשאיפה הבאה. (נשימה כמו במעגל). בתהליך זה נכנס חמצן רב לגוף ומשתחררת אנרגיה רבה מהגוף. עקב כך אנחנו מגיעים לאירועים וזיכרונות שאנחנו לא בקשר מודע איתם, הנשימה העזה, העוקפת mind, משחררת מתוכנו חסימות אלה ונביאה לתחושה של לידה מחדש. החמצן הרב שנכנס מחיה את התאים ומאפשר להם התחדשות בריאה.
  • ריפוי בקול בשיטת "קול הרוח". עבודה עם האנרגיה הקולית לשחרור כאבים פיסיים ורגשיים.
    הקול (הגולמי, של המטפל והמטופל), מהדהד אל הגוף ומשחרר חסימות אנרגטיות, רגשיות ופיסיות. לקול עוצמה רבה בגוף ובכך גם יכולתו לחולל שינוי ולהביא לריפוי.
  • ליווי תהליכים ייחודיים, תהליכי סיום ופרידה לא קל לנו להיפרד, לא קל לנו לגעת במוות. אך הוא שם וודאי וידוע. לצערי ולשמחתי זכיתי ללוות אנשים בשלבי הסיום, הפרידה שלהם מכאן. זהו תהליך מרטיט המפגיש את האדם ואת משפחתו עם האפשרות להיפרד בתשומת לב, באהבה, באינטימיות כשכל מה שצריך ואפשרי נאמר, בא אל סיומו השלם. זהו תהליך מאוד פרטי וקרוב המאפשר להגיע לשלב הזה שלם, רגוע, זהו תהליך של קרבה, הבנה ועוצמה רבה. אני מנחה ועוזרת לאדם לסיים תהליכים לא פתורים שעדין כואבים לו, מנחה ומעודדת לומר כל שצריך וכדאי שיאמר, מגלה עם האדם והמשפחה איך היו רוצים להפרד, אני שרה, שירי תפילה, שירי נשמה ומלווה אתכם בהמון אהבה, חמלה ורגישות. 

 
המיוחד הוא בשילוב העוצמות והאפשרויות כולן יחד. כיוון שאנחנו יחידה אחת גוף-נפש-רוח הריפוי הוא גם ברבדים האלה כולם גם יחד.
בשילוב הכלים מתאפשרת עוצמה ייחודית והתאמה אישית לכל אדם .
 
מתוך העבודה המשולבת הזו נוצרה בי גם ההבנה על מה היא מהות הריפוי עבורי

מוזמנים בחום להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מתנה מיידית ואני מבטיחה לשלוח טיפים, מסרים, מדיטציות והזמנה לחוויות-סדנא מעצימות.