התבוננות פנימה מסע חיינו כתבה

בעולם המערבי המאפיין את חיינו, על הקצב האינטנסיבי, המרדף אחרי ההישגים, הלחצים והעדר הפנאי והפניות; אנו מוצאים עצמנו פעמים רבות מותשים, שחוקים, חרדים ובעיקר לא קשובים.
אנו מבקשים איזון, מנוחה ונשימה נינוחה.

אנו חיים בדור שהבעיות הרגשיות והנפשיות מוצפות במידה רבה יותר ואנשים מבקשים תשובה לחיפוש אחר הרוגע.
אך הרוגע האמיתי מצוי בכל אחד ואחת מאיתנו.
רק בנו פנימה מצויה השלווה והשקט המיוחלים.
שקט פנימי יכול להתקיים גם כשהסביבה רועשת וגם כשמציאות החיים לא מחייכת..
שקט פנימי קשור למודעות פנימית, להיכרות עמוקה עם עצמנו, דפוסינו, פחדינו, יכולותינו ומאוויינו..
מודעות פנימית מושגת מתוך עבודה ממוקדת של הקשבה אל הגוף ואל התובנות המופיעות מתוך עבודת הגוף. מודעות פנימית וחיבור אל העוצמות הפנימיות מתרחשים כאשר מתרחבת בנו היכולת להכיל את אשר בנו ואת אשר קורה לנו. כשאנחנו חיים בהווה. אנחנו עסוקים רבות ומתישים עצמנו בחיטוט בעבר, בהתרפקות על הכאבים והפצעים ובהיאחזות פנטזיות עתידיות. בו בזמן אנחנו מפסידים את חיינו כאן ועכשיו.

הגוף נוצר בתוכו אינפורמציה רבה על אירועים שונים בחיינו ומבלי משים אנו פועלים מתוך מידע זה.
עבודת המודעות, המחברת תחושות גוף עם תובנות מנטאליות ורגשיות (הנקראת איזון גוף-נפש או פסיכותרפיה הוליסטית), אנו מתחברים אל עצמנו ברמות הוויה עמוקות ביותר ויכולים דרך כך לחזק ולחדד את יכולת הבחירה שלנו, לשנות דפוסים לא רצויים ולפעול בעולם מתוך עוצמה פנימית, שמחה ואהבה. בתהליך המכוון שינוי אנחנו לומדים לפגוש, לזהות ולהכיל את הכוחות השונים הפועלים בנו ולהתחבר למקורות הכוח והעוצמה שלנו; אל עוצמת הכוח הפנימי החיובי המצוי בכל אחד מאיתנו.
אל האהבה הפנימית הנחוצה לקיומינו ולפועלנו בעולם.

עבודת המודעות האישית כרוכה במפגש כן ואינטימי של האדם עם עצמו, מציפה את הקשיים אך מבטיחה רווחה גדולה המאפשרת חיים בנשימה רכה ונינוחה יותר. מאפשרת חיים מתוך בחירה, שמחה, חופש, שקט ואהבה.

 

 

מוזמנים בחום להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מתנה מיידית ואני מבטיחה לשלוח טיפים, מסרים, מדיטציות והזמנה לחוויות-סדנא מעצימות.