מהות הריפוי

"הכימיה של החמלה היא הגורם רב העוצמה ביותר ב..הילינג". (אמברוז וורהול- הילר רוחני).

תהליך הטיפול כמוהו כמסע פנימה להכרות עמוקה עם עצמנו. תהליך של הקשבה והתבוננות אל הרבדים העמוקים ביותר שלנו

משימתנו כאן היא המסע פנימה אל עצמנו, אל הווייתנו כאשר המטרה היא לחיות בחופש, בשקט, בהוויה פנימית רחבה ובטוחה. החופש להיות מי שאנחנו; פתוחים, אוהבים, מוארים, ניצוץ של אור. להיות במצב בו אנו פועלים מתוך הכרת תודה, מתוך סליחה כנה ועמוקה לעצמנו ולעולם. לגעת ברגש האמיתי, להשתחרר מכל מה שמונע מאיתנו מלהיות במלואנו, במלוא המימוש, השמחה, האהבה, החיים.

הדרך? עם המון אהבה אני מובילה את האנשים להקשבה פנימית מדוייקת- על מה נכון להם! עוזרת להם לזהות ולחדד את היכולת לבחור איך הם נוהגים עם עצמם וסביבתם. מכוונת להקשיב פנימה למה מסמל הגוף, איך הגוף והנפש מנחים כיצד להתייחס אליהם. אני עוזרת לאנשים ללמוד להקשיב לגוף ולזהות את הסימנים שהוא נותן. תפקידי כמטפלת הוא לתמוך ולסייע לשאת את המשא,

כמו בסיפורה של "שמלת השבת של חנהלה" שם היא מסייעת לאיש הזקן לשאת את שק הפחמים, אך לא נושאת אותו במקומו. כך גם אני. תומכת במאמצי האדם לשאת את משאו/מסעו ולמצוא איתו את משמעות המשא/המסע הספציפי לו.

אותה תמיכה, חמלה ואהבה מסייעת לאדם למצוא בתוכו אור, אהבה ואת מרחבי השקט הפנימי (בדיוק כמו בסיפוה של חנהלה שלכלוך הפחמים הופך לניצנוצי אור זוהרים).

החים מזמנים לנו אתגרים. היכולת לראות באתגרים האלה חלק מתהליך פנימי שלנו, חלק מהגדילה, מחוויית המודעות וההתפתחות שלנו – מביאה אותנו לחולל שינוי. ליצור את מציאות חיינו, מתוך בחירה.

הבחירה להיות, לחיות במודעות.

תוצאתו המתבקשת של תהליך קסום זה היא ריפוי.

ריפוי פיסי, רגשי ורוחני. אותו ריפוי המפגיש אותנו עם שחרור, חיבור לפוטנציאל ולשקט נפשי.

מוזמנים בחום להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מתנה מיידית ואני מבטיחה לשלוח טיפים, מסרים, מדיטציות והזמנה לחוויות-סדנא מעצימות.