כתבות ומאמרים

מטופלים מספרים

מאמר: בדרך הרוחניות – צעדים ראשונים. המדריך ל'רוחני' המתחיל, המתלבט. 

כתבה שלי שפורסמה באתר "אלטרנטיבי" בנושא על המסע 

כתבה שלי שפורסמה באתר "אלטרנטיבי" בנושא על הספירלה

מאמר בנושא להיות מטפל

כתבה בנושא ניסים והשראה

כתבה בנושא נשימה מעגלית

כתבה בנושא התבוננות פנימה-מסע חיינו

כתבה בנושא החסד

 כתבה בנושא אמונה

כתבות בנושא המסע:

"שיטת המסע: סודות הריפוי של השיטה שכבשה את העולם" – כתבה בעיתון צומת השרון, מאת מיכל ברקו

 "מתנקים מהכעס: 7 הכללים בדרך אל האושר", כתבה במגזין מנטה, מאת קטי קמחי

"ריפוי ברמת התא", כתבה במגזין דרך האושר, מאת אורלי בר-קימא

"המסע", כתבה במוסף הארץ, מאת עופרי שובל

"המסע המופלא", כתבה בישראל היום, מאת סמדר סלטון

"המסע" ו"המסע לילדים", ביקורת באתר "ספרים ללא ירקות", מאת אסנת בן ברוך

לצפיה בסרטי וידאו על המסע

מתוך סדנת מגע למטפלי מסע:

"הסדנא שתמי הנחתה הייתה מדהימה! ממש יצאתי בתחושה שנטענתי באנרגיה ועברתי ריפוי. עכשיו אני גם יודעת להעביר טיפולים לקרובים. הביטחון שלי עלה. תמי פתחה את עיני וחיברה אותי לאינטואיציה ולאפשרות לרפא בידיים. את מדהימה. "
יפה
"שוב רוצה להודות לך על המפגש המרתק של אתמול שעורר בי מחשבות של יצירתיות ואפשרויות. הנוכחות המלאה שלך כמורה ממלאת את כל החדר - היא משדרת הכלה, אהבה, ריפוי ורוגע. סל מלא ברכות לך אישה יקרה."
יעל

מתוך סדנת ניקוי רעלים רגשיים:

"הסדנה היתה חוויה מאוד חיובית. הדבר המשמעותי שיצאתי איתו מהמפגש הוא של תחושת מיקוד לגבי מה מעסיק אותי כרגע. אני יכולה להגיד שיכולת הריפוי העצמי שלי מעולם לא היתה כה נוכחת ואפקטיבית ואין לי ספק שזה בעקבות הטיפול איתך. משהו בי נהיה נוכח יותר, מגובש יותר, בריא יותר, עוצמתי יותר. אני מחוברת לעצמי ולצרכים שלי ויודעת ממה להישמש. הזרימה בגוף מביא לזרימה חופשית יותר בהתנהלות שלי בעולם. זו תחושה חדשה, מרעננת, מעצימה וכל כך משמחת."
יפעת
"שמחתי שהשתתפתי בסדנה שהתקיימה באווירה מאפשרת ותומכת. ההחיה היתה מקצועית ובאופן שאפשר שיתוף תוך רגישות רבה למשתתפים ולחשיפה במידה הרצויה להם. הסדנה איפשרה לי להתמקד, להבהיר ולחדד את התובנות שעלו במהלך המפגש. יצאתי מהסדנה עם בהירות מחשבתית שבמהלך הימים שאחריה, הובילו להחלטות ברורות ולביצוען. אני מודה לך תמי על החוויה הנפלאה, על ההכוונה המבהירה. ממליצה לכל מי שרוצה להבהיר, לגבש, לחדד שאלות/תשובות ולחיות טוב יותר עם עצמו ועולמו להשתתף בסדנה."
יפית

למה לי רוחניות?

מוזמנים בחום להירשם לרשימת התפוצה ולקבל מתנה מיידית ואני מבטיחה לשלוח טיפים, מסרים, מדיטציות והזמנה לחוויות-סדנא מעצימות.